Servis mobilných zariadení

Od roku 2001 sa naša spoločnosť venuje autorizovanej servisnej činnosti opráv mobilných zariadení a tabletov. Sme autorizovaným servisným centrom pre mobilné zariadenia značiek Samsung, Apple iPhone (od operátora Orange), Blackberry (od operátora Orange, Telekom), Alcatel, Emporia, MaxCom a Kazam.Naša spoločnosť je zároveň logistickým partnerom pre externé servisy. Zabezpečujeme kompletnú logistiku pre značky Sony, Lenovo, Moto by Lenovo a Microsoft. 

Zariadenie značky Samsung je možné odovzdať na servis osobne na našich prevádzkach

Celé portfolio našich značiek je možné zaslať k nám prepravnou spoločnosťou na náklady servisného centra.  Prepravu si môžete objednať na našej webovej stránke, prípadne na tel. čísle prepravnej spoločnosti (predvoľba vášho mesta) / 16 877. Pri telefonickej objednávke je potrebné uviesť, že preprava je na náklady príjemcu.

Zariadenie, prosím, dôsledne zabaľte do prepravného obalu (najvhodnejší je originálny box). Ak je veľkosť boxu väčšia, je potrebné zabezpečiť zariadenie proti posunutiu vyplnením vhodným materiálom.O doručení Vášho zariadenia do servisného centra budete informovaný emailom.

 

Dôležité nezabudnúť:

Ak žiadate záručnú opravu, priložte prosím doklad o kúpe (záručný list, faktúru alebo pokladničný blok).

Ak vaše zariadenie vykazuje závady:
- zamŕzanie: priložte prosím pamäťovú kartu, ak nejakú používate
- vypínanie, nabíjanie: priložte prosím aj nabíjačku

Ak je závada v príslušenstve, je potrebné zaslať aj zariadenie.

Pred odoslaním zariadenia do servisného strediska si prosím zálohujte vaše dáta. Servisné stredisko nevykonáva zálohu dát.

 

Poskytujeme kvalitný záručný a pozáručný servis značkám:

Certifikát ISO 9001:2008
Reklamačný poriadok
Kariéra v ESC
Príbeh telefónu (video)
VOP
Certifikát ISO 9001:2008
Reklamačný poriadok
Kariéra v ESC
Príbeh telefónu (video)
VOP