Samsung Galaxy S7 edge a S7 budú mať tento týždeň prví majitelia

Najnovšie vlajkové lode spoločnosti Samsung sa začnú predávať 11. marca 2016. Na nových majiteľov čaká mimoriadna zákaznícka starostlivosť.

Bratislava, 8. marca 2016 – Nová generácia smartfónov Samsung Galaxy S7 edge a Galaxy S7 vyniká elegantným dizajnom, vysokým výkonom, pokročilými funkciami fotoaparátu, odolnosťou proti vode a slotom na karty. To je však len pár dôvodov z mnohých, prečo sa na tieto novinky tešiť. Majitelia Galaxy S7 edge a Galaxy S7 budú mať navyše zabezpečenú prémiovú zákaznícku starostlivosť cez špeciálnu infolinku.
 
 
Prémiová zákaznícka starostlivosť MojeS7
Na nových majiteľov siedmej generácie smartfónov Samsung Galaxy čaká tiež mimoriadna zákaznícka starostlivosť v podobe exkluzívnych služieb. V prípade poruchy zariadenia si môžu zákazníci na špeciálnej infolinke s číslom 0800 665 377 (MojeS7 podľa písmen na telefónnom číselníku) dohodnúť jeho expresné vyzdvihnutie z miesta v rámci Slovenska, ktoré si určia, a rovnako deň a čas, kedy im to vyhovuje. Zároveň im bude poskytnutý náhradný smartfón Galaxy S7 edge alebo S7 počas celej opravy. Na špeciálnej infolinke 0800 665 377 ďalej zákazníci získajú všetky potrebné informácie ohľadne nastavenia, návodu či reklamácie zariadení.
Ak sa majiteľ Galaxy S7 edge alebo Galaxy S7 rozhodne navštíviť niektoré zo zákazníckych servisných centier Samsung osobne, prebehne oprava pokazeného zariadenia do jednej hodiny, ak to povaha poruchy umožní. Túto službu poskytujú servisné centrá.

 

Poskytujeme kvalitný záručný a pozáručný servis značkám:

Certifikát ISO 9001:2008
Reklamačný poriadok
Kariéra v ESC
Príbeh telefónu (video)
VOP
Certifikát ISO 9001:2008
Reklamačný poriadok
Kariéra v ESC
Príbeh telefónu (video)
VOP