Ako zlepšiť výdrž batérie

Stiahnite si príručku (PDF, 1MB, otvorí sa v novom okne)

 

Aplikácie, ktoré najviac vybíjajú a spomaľujú telefón a majú negatívny vplyv na výkon telefónu.

V tomto informačnom postupe je uvedený zoznam aplikácii, ktoré podľa štatistík spoločnosti AVG najviac vybíjajú a spomaľujú telefón, pripadne majú negatívny vplyv na celkový výkon zariadenia. Spoločnosť AVG je vo svete technológií známa najmä vďaka svojmu antivírovému softvéru, ako aj softvéru určenému na čistenie zariadenia od zbytočných súborov a aplikácií. Primárnym cieľom spoločnosti je pomôcť užívateľom, aby bolo ich zariadenie zabezpečené, ale aby aj fungovalo bezchybne. Spoločnosť vydáva každý štvrťrok zoznam aplikácií, ktoré spôsobujú niekoľko problémov. Konkrétne sa jedná o aplikácie, ktoré zariadenia najviac spomaľujú a majú negatívny vplyv na vydrž batérie.

 

Vo firme analyzovali dáta pochádzajúce od 1 milióna používateľov, ktorí majú spomínanú aplikáciu od AVG nainštalovanú a vytvorili prehľad aplikácií, ktoré najviac vybíjajú batériu a zaťažujú telefón. Pre úplnosť treba dodať, že AVG sa zmieňuje len o populárnych aplikáciách, ktoré majú viac ako milión stiahnutí.

 

V tomto zozname sa často umiestňujú tie tituly, ktoré využívajú pripojenie k internetu aj vtedy, keď ich nepoužívate. AVG tiež zverejnilo zoznam aplikácií, ktoré majú najväčší negatívny dopad práve na sťahovanie dát. Ako môžete vidieť na obrázku, medzi najhoršími aplikáciami v týchto smeroch majú zastúpenie najmä sociálne siete či aplikácia Spotify.

 

Vyššie uvedený zoznam nám ukazuje aplikácie, ktoré sa spustia a bežia na pozadí hneď po zapnutí MT. Tieto aplikácie môžu spôsobovať už spomínané zamŕzanie MT, zhoršené reakcie a taktiež aj rýchle vybíjanie MT.

Poskytujeme kvalitný záručný a pozáručný servis značkám:

Certifikát ISO 9001:2008
Reklamačný poriadok
Kariéra v ESC
Príbeh telefónu (video)
VOP
Certifikát ISO 9001:2008
Reklamačný poriadok
Kariéra v ESC
Príbeh telefónu (video)
VOP