O spoločnosti ESC

Spoločnosť PPI-ETC Slovakia s.r.o. bola založená v roku 2001 ako jedna z troch dcérskych spoločností group-u PPI-ETC. V tomto roku na slovenský trh prichádzala značka Mitsubishi so svojou mobilnou divíziou TRIUM. Prvé opravené desiatky mobilných telefónov onedlho vystriedali tisíce a my sme sa stali vhodným partnerom pre ďalších výrobcov. Nasledovala spoločnosť Alcatel, v krátkej dobe po nej Philips a naším vtedajším úspechom sa stala spoločnosť Motorola. Získaním tejto značky sa nám otvorila brána do skutočného sveta mobilnej technológie. Práve spoločnosť Motorola bola jednou z prvých spoločností, ktorá nás uviedla do sveta pravidiel a noriem, začala udávať tempo budovaniu našich štandardov a dvíhať stupeň našej technickej vybavenosti. Onedlho začalo byť meno PPI-ETC symbolom kvality a ľudia, ktorí za týmto menom stáli, boli odhodlaní pomôcť zákazníkovi na najvyššej úrovni. Odhodlaní, dostať sa čo najďalej, vypracovali sme sa na tretí najväčší servis mobilných telefónov na slovenskom trhu. Podiel opráv a rozmanitosť zastupujúcich značiek nás posúvali vpred a my sme boli odhodlaní konkurovať všetkým servisom a zabojovať tak o značky, ktoré v danom čase udávali trend. S malým tímom ľudí sme dokázali získať značku SAGEM, SENDO, LG  a SIEMENS. Neuspokojili sme sa však len s týmito značkami a odhodlane sme sa malými, ale zato zaslúženejšími krokmi dostali až k značke SAMSUNG. Objem opráv narástol a my sme sa mohli pýšiť pozíciou číslo dva (2) na trhu. Prišiel rok 2006 a bol čas na ďalšieho „žraloka“ na trhu a tak sme sa pokúsili rozšíriť svoje portfólio o SonyEricsson, kde sme opäť nesklamali a uspeli vo výbere vhodného servisného partnera. Portfólio sme doplnili značkou TOSHIBA a nastal čas obzrieť sa aj na susedný trh v Českej republike. Prvýkrát sme sa stretli s dátovými produktami značky IPW a začali sme sa udomácňovať aj na českom trhu.  Stali sme sa jednotkou na slovenskom trhu, o ktorú sme do dnešného dňa neprišli a posun technológií nás staval do pozície jediného vhodného partnera pre značky APPLE / Iphone a BLACKBERRY. Obe značky boli pre nás výzvou, ktorá sa medzi nami udomácnila. Dnes vieme, že každá jedna značka, ktorá prišla nás posilnila vo vedomí, že vieme a chceme robiť to, čo nás baví.

 

Rok 2011 nám priniesol „nový štart“. Po 10 rokoch, ktoré boli s menom firmy späté ako „servis mobilných telefónov“ prišiel rok, kedy sa naša firma začala udomácňovať aj na poli „servis pre čiernu techniku a bielu techniku“.  V priebehu niekoľkých mesiacov sme prebrali celý región Bratislavského, Nitrianskeho a Trnavského kraja. Súbežne sme pracovali na projekte DEALER AMBASSADOR, ktorého výsledkom bolo zabezpečiť „spojnicu“ medzi výrobcom a predajnou sieťou. Otvorili sme prvé kontaktné ZÁKAZNÍCKE SERVISNÉ STREDISKO, kde zákazníkovi ponúkame možnosť poradenstva, prvého kontaktu so servisným technikom, ako aj možnosť poskytnutia podpory pre zakúpený produkt. Vzhľadom k dopytu na trhu sme zastrešili už aj IT segmet, kde pre spoločnosť SAMSUNG ako jediný servis na Slovensku, poskytujeme  autorizované služby nášho servisného strediska. Vzhľadom k práci, ktorú je vidieť po našich kolegoch, technikoch a pracovníkoch logistiky, prišla odmena od výrobcu v podobe udelenia autorizácie a licencie ako jediného servisného strediska pre Českú a Slovenskú republiku pre produkt SAMSUNG GALAXY CAMERA. Júl 2013 priniesol nové obzory, novú značku a nové produkty, ktoré dnes spoznávame, ale s určitosťou vieme povedať, že sme sa v nich našli a budeme v plnom nasadení odovzdávať naše skúsenosti. 

 

Dnes už vieme povedať, že za naším menom stojí neskutočne šikovný tím ľudí, ktorí nám pomohli a naďalej nám pomáhajú byť lepšími a silnejšími.

 

...je rok 2019 a my chceme ísť ďalej.....s našou značkou ESC...

Zariadenie:

Kontaktné údaje:


Poskytujeme kvalitný záručný a pozáručný servis značkám:

Certifikát ISO 9001:2008
Reklamačný poriadok
Kariéra v ESC
Príbeh telefónu (video)
VOP
Certifikát ISO 9001:2008
Reklamačný poriadok
Kariéra v ESC
Príbeh telefónu (video)
VOP